Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na konferencję Zachodniopomorskie Dni Przedsiębiorczości i Innowacji Startup Day / Forum Innowacji.

Tematyka wydarzenia dotyczy szeroko rozumianych obszarów innowacyjności, przedsiębiorczości i kreatywności. Dwa dni konferencji to niepowtarzalna okazja do wysłuchania i spotkania uznanych w regionie i kraju ekspertów oraz przedstawicieli środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego.

W programie przewidziano szereg debat i warsztatów, poświęconych m.in. najnowszym trendom w obszarach przedsiębiorczości, kreatywności, technologii, zarządzania, social media czy marketingu, prowadzonych przez wybitnych specjalistów w ww. dziedzinach.

W specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie networkingowej będzie można skorzystać z możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów oraz wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń z zaproszonymi prelegentami, ekspertami i innymi uczestnikami wydarzenia.

Gościem specjalnym konferencji będzie Edwin Bendyk - dziennikarz, publicysta, pisarz oraz kierownik Działu nauki w tygodniku POLITYKA.

 

Termin i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 r. w Netto Arena, przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 w Szczecinie.

 

Informacje i rejestracja

Szczegółowe informacje, program oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie www.smartup.wzp.pl

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy!